Jedálny lístok školskej kuchyne:

Poradné orgány ZŠ
Rozvrh
Vyučujúci
Triedy
Úspechy
Fotogalérie
Videá
Obedy
Zverejňovanie
Výchovný poradca

K aktuálnemu jedálnemu lístku sa dostanete po kliknutí hore na pohybujúci text Jedálny lístok. Tu sa môžete aj odhlasovať z obedov.

Odhlasovania obedov  - je to tá istá stránka, kde je aj jedálny lístok. Toto je možné uskutočniť až do 7:30 daného dňa, resp. v predchádzajúcich dňoch.

Info o čipoch:

- Pokiaľ dieťa niekedy čip zabudne, obed mu samozrejme bude vydaný. P. vedúca mu bude musieť ale obed odblokovať.

- Pokiaľ žiak čip stratí, bude si musieť od p. vedúcej zadovážiť nový, za ktorý bude treba tiež uhradiť poplatok 2€.

- Ak žiak na obedy prestane chodiť, mal by čip vrátiť, za čo mu budú následne vrátené 2€.

Odhlasovanie z obedov bude samozrejme aj naďalej možné aj osobne, prípadne telefonicky.

Pokiaľ máte záujem o bližšie informácie o novom systéme, získate ich na tejto stránke.